Rehberim

Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic Küp ]

Hobiler ve Tercihler bölümü Diğer Hobi ve Faaliyetler / Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic Küp ] konusu gösteriliyor Özet:Yıllardır bir köşede çözülmeyi bekleyen Rübik Küpünüz mü var ? Çözmeye çalışırken delirmeye biraz daha yaklaştığınızı mı hissediyorsunuz ? İnternette ...

Go Back   Rehberim > EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM > Hobiler ve Tercihler > Diğer Hobi ve Faaliyetler

Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic Küp ]

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

Sponsorlu Bağlantılar

Seo Seçenekler Stil
Okunmamış 21-07-2008, 02:08 AM
Teknoloji Haber

Yıllardır bir köşede çözülmeyi bekleyen Rübik Küpünüz mü var ? Çözmeye çalışırken delirmeye biraz daha yaklaştığınızı mı hissediyorsunuz ? İnternette Saniyeler içinde çözen insanları görmek sizi rahatsız mı ediyor?

[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ],

ERROR: Eger bu uyariyi görüyorsaniz, bilgisayarinizda flash kurulu olmayabilir.

İzleyemeyenler [Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ] Tıklayın !...

[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ],

İzleyemeyenler [Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]Tıklayın..!

[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]

İzleyemeyenler [Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ] Tıklayın..!

------------------------------------

Çözmeyi öğrenmek için Şu Videoları izleyebilirsiniz

edit ::

Çözüm Videoları Youtube Kullanıcısı Tarafından Silindiğinden Dolayı Görüntülenememekte...

size bunun için bir program buldum. Programa Rübik Küpünüzün renklerini giriyorsunuz size aşama aşama nasıl çözüleceğini gösteriyor.

Ne kadar kolay değil mi? .Programın yapım aşamalarını inceleyerek kendi başınıza çözmeyi de öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin

Aşağıdaki Linkler Çalışmıyorsa [Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]

Uploaded By PaSaJiST

Rar Pass :

PHP- Kodu:
www.rehberim.net 
Sponsorlu Bağlantılar

Konu DakikHakan tarafından (14-03-2012 Saat 06:11 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: LİNK YENİLEME
Okunmamış 07-10-2008, 08:36 PM
freeeh
Standart Cevap: Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic Küp ]

Kardeş youtobe açılmıyo bu linklerde açılmıyo çalışan linkleri eklermisiniz?
Okunmamış 07-10-2008, 08:46 PM
Teknoloji Haber
Standart Cevap: Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic Küp ]

Alıntı:
freeeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeş youtobe açılmıyo bu linklerde açılmıyo çalışan linkleri eklermisiniz?

Bu Linke Tıklayarak Youtube Sitesine Nasıl Girilir Öğrenebilirsiniz..
Okunmamış 24-01-2009, 07:01 PM
2ek4

knk süpersin yaaa çok saol bende bugün siteye kayıt oldum zaten rubik küpüde bugün aldım ÇOK SAOLLLLL
Okunmamış 24-01-2009, 08:47 PM
Teknoloji Haber

Alıntı:
2ek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
knk süpersin yaaa çok saol bende bugün siteye kayıt oldum zaten rubik küpüde bugün aldım ÇOK SAOLLLLL

Eyv... Hemen Alıpta olayın Hilesine Başvurmasan Daha İyi Olurdu.. Kendin Yöntem Keşfetsen Rubic Küpten Daha Fazla Zevk Alırsın

Yani Rubic Küple Uğraşırken eğer Ki Onu Kıracak Kadar Sinirlenecek Kıvama Gelmediysen Rubic Küp Oynamış Sayılmazsın bence :P

Not :

Youtube Videolarını Göremeyen Arkadaşlar "buraya" Yazan Yere tıklayıp İzleyebilirler...
Okunmamış 07-05-2009, 05:59 PM
braveheart25

sağol
Okunmamış 02-09-2009, 10:44 PM
27ahmetbey

Zİp dosyasinin Şİfresİ yook

Zİp dosyasinin Şİfresİ yook

Konu !MaTRıX! tarafından (02-09-2009 Saat 10:53 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood Yasak!...
Okunmamış 02-09-2009, 10:54 PM
!MaTRıX!

Arkadaşım Flood Yapma!..

Rar Şifresi
Alıntı:
www.bilgipasaji.com
Gir olur
Okunmamış 25-09-2009, 03:56 AM
MJSedef

Teşekkürler ben programı indirdim kendi küpümün renklerini girdim fakat programda yazan PIREVIOUS ve NEXT seçenekleri sizin eklediğiniz resimdeki gibi koyu değil silik ve tıklanmıyor kendi küpümü girmiş olmama rağmen ben nerde yalnış yaptım?? yardımcı olabilirseniz sevinirim
Okunmamış 04-10-2009, 12:23 AM
pusat-baba

ben programda kendı kupumu hazırladım adımları ızlemeye basladım ama orada gosterdıgı 27 adımdan sonra kupum olmadı ve orda bıttı yazdı ben bu kupu nasıl cozcem yatamaz hale geldım cıldıracagım lutfen ustası olan bırı bana yardım etsın derslerını ızledım ama benımkı o derslerdekıyle aynı karısıklıkta deıl lutfen uzman bırı bana yardım etsın yalvarıyorum iyi geceler
Okunmamış 06-02-2010, 10:02 PM
michelmic
Standart Cevap: Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic K

bana hediye gelmiş onu çözmeye çalıştım
Okunmamış 26-06-2010, 11:54 PM
yusufck18
Standart Cevap: Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic K

program bir yerde takılıyo
Okunmamış 24-01-2011, 10:36 PM
pyongwon61

renkleri giriyorum fakat next yazısı çıkmıyor? :S
Okunmamış 25-01-2011, 12:16 PM
darbe eessooşş

aa coqq üzüldmm canımm
Okunmamış 18-05-2011, 01:42 PM
rekoris

s.a. arkadaşlar programı biraz önce indirdim ve elimdeki küpü program sayesinde çözdüm
programı açtıktan sonra File/New Cube ye tıklıyoruz renksiz bir küp geliyor ekrana ve elimizdeki küpün renklerine göre ekrandaki küpü renklendiriyoruz ama eğer bir rengi bile hatalı girersek aşağıdaki ok butonu aktif olmuyor buna dikkat etmek lazım bir önerim var her renk butonunun üzerinde 9 defa tıklıyabileceğimizi gösteren sayaç var bütün renkleri yaptıktan sonra bütün renklerin sayaçları sıfır olması lazım diyelim ki bunu yaptık va ok butonu aktif oldu ok butonuna basıyoruz sonra bize hamle tarif etmeye başlamadı ise F12 tuşuna basın o zaman başlar başladı mesela 72 hamle gösterdi hepsini dikkatlice yaptık ama hamle bitti küp bitmedi diyeli o zaman tekrar F12 tuşuna basın ve devam edin böyle devam ederek bitirebilirsiniz
Yeni Konu aç Cevapla

Etiketler
rubic kup, rubik kup

Seçenekler
Stil

Rubik Küp (Sabır Küpü) nasıl çözülür ? Videolu Anlatım + Program ... [ Rubic Küp ] konusu, Hobiler ve Tercihler/Diğer Hobi ve Faaliyetler bölümünde tartışılıyor .