Rehberim

bilgisayarı geri alma!

Donanım Sorunları ve Çözümleri bölümü Donanım Sorunları / bilgisayarı geri alma! konusu gösteriliyor Özet:Bilgisayar ı geri alma, pc yi geri almayı bilen varmı! geçmişe dönmeyi yani... ilgilendiğiniz için şimdiden saolun... Sponsorlu Bağlantılar...

Go Back   Rehberim > DONANIM REHBERİM > Donanım Sorunları ve Çözümleri > Donanım Sorunları

bilgisayarı geri alma!

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

Sponsorlu Bağlantılar

Seo Seçenekler Stil
Okunmamış 06-07-2006, 12:45 PM
EsQdDa
Exclamation bilgisayarı geri alma!

Bilgisayarı geri alma, pc yi geri almayı bilen varmı! geçmişe dönmeyi yani... ilgilendiğiniz için şimdiden saolun...
Sponsorlu Bağlantılar

Konu Raskolnikov tarafından (10-04-2010 Saat 09:35 PM ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 06-07-2006, 12:47 PM
Mehmet EROL
Standart Cevap: bilgisayarı geri alma!

kullandığın işletim system'i nedir
Okunmamış 06-07-2006, 12:52 PM
EsQdDa

xp professonel
Okunmamış 06-07-2006, 02:18 PM
Mehmet EROL

1.başlat
2.programlar
3.donatılar
4.sistem araçları
5.sistem geri yükleme
burada geri yükleme yapacağın tariği seçiyorsun ileri deyip devam ediyorsun bilgisayar kapanıp açılıyor ok bu kadar

soru:.neden geri yükleme yapıyorsun
Okunmamış 06-07-2006, 06:09 PM
EsQdDa

çooook saol ÜSTADIM sadece ögrenmek istedim mesela bi dosyayı yalnışlıkla silersen tekrar nasıl bulabilirim diye düşündüm de!
Okunmamış 09-09-2006, 10:39 AM
serkan
Post Unuttugun bişey var !!...

Dostum oncesındede sıstem gerı yuklemesı olusturman lazımkı sıstem gerı yuklemesını yapabılesın.sistem gerı yuklemesı olusturmadan nasıl geri yukleme yapacaksın ki.makınende olusturulan bı gun yoksa makınen hangı tarıhe gerı yukleme yapsın.windows'u kurdugun ılk halıne ılk kurulum,butun drıverlerı kurduktan sonra da son kurulum adı altında sistem gerı yukleme noktaları olusturabılırsın,daha sonra bı sorun cıktıgında gerı yuklemenı bu sekılde yaparsın....
Okunmamış 09-09-2006, 05:28 PM
za.com

dostum sanırım denetim masasından geri alınıyo ben bi kaçkere yaptım ama hatırlamıyom sana tavsiyem norton ghost kullanman
Okunmamış 19-10-2006, 05:19 PM
TÜRKO

arkadaşlar okadar zor bi durum degil.başlattan proğramlardan donatılardan göreceksiniz zaten.ayrıca geri yükleme noktası oluşturu bence kullanın çok iye yarıyor özellikle formattan sonra driverler yüklü iken.kolay gelsin
Okunmamış 16-11-2006, 10:20 AM
ceyceyaf

1.başlat
2.programlar
3.donatılar
4.sistem araçları
5.sistem geri yükleme
burada geri yükleme yapacağın tariği seçiyorsun ileri deyip devam ediyorsun bilgisayar kapanıp açılıyor ok bu kadar

ARKADAŞIM GÜZEL AÇIKLAMIŞ KONUYU TŞK EDERİZ
Okunmamış 16-11-2006, 06:43 PM
TÜRKO

bu güne kadar sistemi mi hiç geriye almadım..geçenlerde format attıktan sonra geri yükleme tarihi oluşturdum..bi kaç gün sonra sistemi geriye alayım dedim bilgisayar kapanıp açıldı sistem geriye alınamadı dedi bikaç kez daha denedim gene olmadı bende vazgeçtim ama aklıma takıldı sorun nedir sizce arkadaşlar....
Okunmamış 17-11-2006, 02:42 PM
TÜRKO

yardımcı olmayacaksınız galiba....
Okunmamış 06-12-2006, 11:17 AM
serkan
Thumbs up Cevap: bilgisayarı geri alma!

Dostum oncelıkle sıstem gerı yuklemesı olusturman gerekır daha oncede solemıstım, sen orda gerı bı tarıhe almıyosun orada sadece yukledıgın programların tarıhını gorursun ve sıstem denetleme noktası olusturulur ama sen kendın bı nokta olusturmaz ısen sıstem bı oncekı tarıhe gerı yukleme yapmaz ,yanı bılgısayar yenıden baslar fakat bı degısıklık olmaz, mesela sılınmesını ıstemıdıgın bı dosya varsa o dosyayı kurduktan sonra dosyanın adına sıstem gerı yuklemesı olusturabılırsın.Fakat dedıgım gıbı oncelıkle sıstem gerı yuklemesı olusturman gerek....zaten pasajdakı butun arkadslar nasıl gerı yuklemesı olusturcagını ve nasıl gerı alabıleceıgını detaylı bı sekılde anlatmıslar....baslat-programlar-donatılar-sistem araçları-sistem gerı yukleme bolumunu tıklarsan zaten bılgısayar senı yonlendırecektır!!!..selametle kal...
Okunmamış 09-12-2006, 09:48 PM
mamas

arkadaslar yalnız sistemi geri yüklemeden önce görev yöneticisinden programların görevlerini sonnlandırın. bilgisayarınızın ismi yani kullanıcı adı kısmında kac tane varsa sonlandırın.sistemleri vs. ve yansıma adı kısmındaki explorer.exe'nin işlemlerini sonlandırmayın sadece.bu yöntem çok işinize yarayacak format atma ihtiyacı duymayacasınız.virusler vs temizleniyo sanırsam.biligsayar kendine geliyo.Arkadaslar bazen sistem geri yüklenmiyor. bunun sebebide işletim systemini yanlış kurmanızdan kaynaklanıyo olabilir.
Okunmamış 09-12-2006, 10:05 PM
mamas

Arkadaşlar birde sitemi geri yükleyememenizin sebebi viruslerde olabilir.virusler bu işleme engel olur.
Okunmamış 08-06-2009, 05:06 PM
yalnızyalnız

sistemim windows vista nasıl geri bir tarihe atarım donatılara bakıyorum ama herhangi bir şekilde yapamadım şimdiden teşskkür ederim
Yeni Konu aç Cevapla

Etiketler
bilgisayari geri yukleme, bilgisayarı önceki tarihe alma, pc yi onceki tarihe alma, system backup

Seçenekler
Stil

bilgisayarı geri alma!

bilgisayarı geri alma! konusu, Donanım Sorunları ve Çözümleri/Donanım Sorunları bölümünde tartışılıyor .

Gündemden Başlıklar

Konu Kategori
Evden eve nakliyat Liseler & Üniversiteler
Şehir ve Firma Rehberi Tatil ve Oteller
Tatil ve Oteller Seo

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:37 AM.