Rehberim

Çin Astrolojisine GÖre Burçlar

EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM bölümü Rüya Tabirleri - Burçlar ve Astroloji / Çin Astrolojisine GÖre Burçlar konusu gösteriliyor Özet:FARE Yillar:1936-1948-1960-1972-1984-1996-2008 Çok zeki, girisken, çekic, konusma yetenegi gelismis,dinamik, faal, dakik ve giriskendir. Ayni zamanda hirsli, merakli ve huzursuz bir ...


Go Back   Rehberim > EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM > Rüya Tabirleri - Burçlar ve Astroloji

Çin Astrolojisine GÖre Burçlar

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

  Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

Seo Seçenekler Stil
  #1  
Okunmamış 26-03-2006, 10:05 AM
enesceyhun
Standart Çin Astrolojisine GÖre BurçlarFARE Yillar:1936-1948-1960-1972-1984-1996-2008
Çok zeki, girisken, çekic, konusma yetenegi gelismis,dinamik, faal, dakik ve giriskendir. Ayni zamanda hirsli, merakli ve huzursuz bir yapisi vardir. Çok kolay arkadaslik kurar.Önsezileri gelismistir. Kivrak bir zekasi vardir. En zor durumlara bile kolaylikla uyum saglar. Ideallerine inanir,ailesine karsi çok koruyucu ve cömerttir. Ilgili bir ebeveyndir.

ERKEK: Dengeyi, tutarliligi arasa da hareketli bir yasam sürer. Polemige girmekten hoslanir ve alingandir. Iliskilerini açiklik ve düzgünlük üzerine kurar. Hem elestirel hem anlayisli bir dostur. Ask onu daha huzurlu, sakin kilar.

KADIN: Çok pratik ve zeki, giresken, ayni zamanda romantik ve bagimsiz bir kadindir. Dogal ve sade bir güzelligi vardir ve çok çekicidir. Herkesle anlasir. Adalet duygusu çok gelismistir. Kendisine karsi gelenleri kolay kolayaffetmez. Genellikle dogru erkekle evlenir, iyi bir ev sahibesi, sevecen bir es ve anne olur.

YABAN ÖKÜZÜ Yillar: 1937-1949-1961-1973-1985-1997-2009
Sükunet ve barisi sever. Hayatta agir ve emin adimlarla ilerlemeyi ilke edinmistir. Hiçbir engel cesaretini kiramaz. Sabirli ve inatçi, oldukça muhafazakardir. Parayi ve rahatligi sever,maceradan hoslanmaz. Modayi takip etmez. Yalniz kalmaktan hoslanir, is yapmaktan kaçinmaz ve yorgunluga dirençlidir. Nazik, arkadas canlisi, sadik ve sorumluluk hissi gelismis bir insandir. Askta samimi ve düzdür. Aile yasamini sever ve ailesinden hiçbir sey esirgemez.

ERKEK: Saygi duyulmaktan hoslanir. Bir kadina baglanmadan önce artilari ve eksileri iyice degerlendirir. Fazla tutkulu ve girisken degildir. Ask onu utangaç bir delikanli yapar.

KADIN: Çok nazik, düzenli, hassas, kararli bir kadindir. Organizasyon yetenegi çok gelismistir. Istedigi herseyi de elde eder. Çok disi bir stili vardir, ama ölçülüdür. Esinin gölgesinde yasayabilir. Çok iyi bir egitimcidir. Çocuklarina karsi hem sevecen hem biraz katidir.

KAPLAN Yillar:1938-1950-1962-1974-1986-1998-2010
Çok çekici, karzimatik ve otoriter bir kisilige sahiptir. Gururlu ve bagimsizdir. Dogustan fatihtir: girisken, asi, hirsli ve çogu zaman tehlikeli bir fatih. Olagandisi bir canliliga sahiptir. Hakettigi basariya çogunlukla kavusur. Askta içgüdüsel, tutkulu, kiskanç ve sahiplenici, bazen acimasiz, biraz yüzeyseldir. Çocuklarina çok düskündür.

ERKEK: Aktif, enerji dolu ve huzursuzdur; maceradan hoslanir. Araskadas iliskilerinde dürüst ve cömerttir. Es olarak ise biraz zordur. Es seçiminde çogunlukla hata yapar ve kolaylikla bosanir. Sadik olmadigi gibi kiskançtir. Aglayan kadinlara tahammül edemez.

KADIN: Evin disinda birçok ilgi alani vardir. Modayi çok yakindan takip eder, şıktır, begenilmekten hoslanir. Bagimsiz ve saldirgan, huzursuz ve atilgandir, siradan asklardan nefret eder.Erkekle esit firsatlarda bir iliski ister. Kaplan kadinini elde etmek zordur.

TAVSAN (KEDI) Yillar: 1939- 1951-1963-1975-1987-1999-2011

Sakin, huzurlu bir hayat sürmek ister. Kontrolünü çok ender kaybeden, nazik, sakin, temkinli biridir. Is hayatinda basarilidir. Çevresindekilerle uyum içinde yasamak için bir çok seyi de kabullenebilir. Ticarete yatkindir. Lükse bayilir, rafine ve parlak bir hayat sürmekten hoslanir. Arkadas çevresinde çok sevilir. Iyi bir evsahibi ve konuktur. Askta büyük tutkuyu degil, sevecenligi ve ona güven duygusu verecek bir evliligi arar.

ERKEK: Şık, biraz benmerkezci, sosyal, barisçi, zeki ve gerçekçi biridir. Önsezileri gelismistir. Yasam stilinin çok kisisel olmasini ister.Kendine pek güveni yoktur. Askta fazla sahiplenici ve asabi olmayan bir es arar.

KADIN: Espri anlayisi çok gelismistir. Neseli bir karakteri vardir, fedakarliklar ona göre degildir. Hos bir yasam sürmekten hoslanir. Asiri duyarli, romantik, sevecen biridir. Es seçiminde biraz hesapçidir.


EJDERHA Yillar:1940-1952-1964-1976-1988-2000-2012
Birçok erdemi vardir. Canli, coskulu, iyimser, yeteneklerine güvenen biridir. Sifirdan baslayarak çok zor hedeflere ulasabilir. Keskin bir zekasivardir, mükemmellikten hoslanir. Organizasyon yetenegi gelismis, diplomatik, dürüst ve samimi, bazen biraz saf biridir. Askta çok yogun ve dürüst duygular besler. Hayranlari çoktur ama o kolay kolay asik olmaz. Ailesine karsi çok cömerttir.

ERKEK: Güçlü, iyimser, vaktinin çogunun evin disinda geçirmekten hoslanan biridir. Müsrif ve kendini begenmistir, herseyin kendi kurallarina göre yürümesini ister. Özgürlügüne çok düskündür. Evlilik hayatina pek yatkin oldugu söylenemez.

KADIN: Güçlü, otoriter, kendinden emin ve kararli biridir. Erkekler üzerinde etki yapar. Cömert ve samimidir, özgürlügüne düskündür. Çevresindeki insanlarin saygisi ve begenisini kazanmak ister. Hareketli ve dolu dolu bir hayat sürer. Is hayatinda pratik ve etkindir. Çok yogun duygularla sever.

YILAN Yillar: 1941-1953-1965-1977-1989-2001
Sakin, soguk görünürler ama gizemli, mantikli ve çok çekici kisilerdir. Ince zevkleri olan, entelektüel yapida bu kisiler övülmekten çok hoslanir ve ona sadikça hizmet edenlere karsi cömert davranir. Düsmanlari, rakiplerine karsi acimasizdir.Aradan yillar geçse de intikamini alir. Imkanlarini çok iyi bilir. Sessiz. sabirli, kuskulu ve altinci hissi kuvvetlidir. Fazla efor sarfetmekten hoslanmaz, rahat, sakin bir hayattan hoslanir. Askta pek sadik degildir, ama esinden mutlak sadakat bekler. Kiskanç ve sahiplenicidir.

ERKEK: Içine kapali, çevresinde olan bitene dikkatli, istedigini nasil elde etmesi gerektigini bilen biridir. Hedefleri basit ve pratiktir. Hirsli ve çok dürüst, tembel ama fikren çok aktif Yilan erkegi sürekli pohpohlanmak ister. Zeki, klas ve gölgede kalmayi kabullenecek bir kadin arar.

KADIN: Basarili erkegin ideal esidir. Dogru kisiye karsi çok vericidir. Çekici, soguk ve vakurdur, karsi cinsi hem çeker hem iter. Ask onu neseli, canli kilar, biraz kisakanç ve sahiplenici, ayni zamanda çok kuskucudur.

AT Yillar: 1930-1942-1954-1966-1978-1990-2002
Dinamik, huzursuz, atesli, faal, enerji dolu, özgür ve vahsidir. Heyecan duymadigi hiçbirseyi yapmaz. Yorulmak bilmeyen yapisi ve nesesiyle çevresindekileri kendisine hayran birakir. Keskin, parlak bir zekasi vardir. Girisken ve pratik bir insandir.Hareketsiz yasamdan hiç hoslanmaz. Spora egilimi vardirve özgürlük onun için kutsaldir. Duysual yasamda fazla romantik degildir.

ERKEK: Sosyal, girisken, basariya yönelik biridir, hayal kirikligina ugramaktan hiç hoslanmaz. Kiskançtir ve sevgisi dolu saglam bir aile ortaminda yasamak ister.

KADIN: Kur yapilmasindan hoslanir. Giyimine çok düskün, şık biridir. Formda olabilmek için spor yapar. Onun için basari ve özel arkadasliklar çok önemlidir. Özgürlügünü her zaman için korur ve geç yasta evlenmeyi seçer.

KEÇI Yillar:1931-1943-1955-1967-1979-1991-2003
Sevgi dolu, sevimli, özenli, kibar, cömert ve içtendir. Hosgörülüdür, her isi yordamina göre halleder. Randevularina sadik degildir ve dakik oldugu söylenemez. Hirslidir, artistik ve yaratici yönleri gelismistir; hayal gücü genistir ve yasam dolu bir insandir. Anlayislidir, rahatina ve sagligina düskündür, öte yandan sartlara uyum göstermesini de bilir. Ne var ki mücadeleci yönü zayiftir ve fazla pasif olabilir. Güvenli ve huzurlu ortamlara ihtiyaç duyar, çatismanin her türlüsünden nefret eder. Mutlulugu için ask ve ailesi çok önemlidir.Çok fazla romantik ve hayalperest olan Keçi insani herzaman büyük ask arayisindadir ve partnerine fazla yaslanmaya meyillidir.

ERKEK: Ebedi çocuktur, havai ve sorumsuzdur ve annesine çok düskündür. Tembeldir; bir es ve baba olmanin gerektirdigi sorumluluklar onu korkutur. Bir kez söz verdi mi, ona sadik kalir. Mizah ve eglenceden çok hoslanir, ilgi çekmek ister ve özgürlügü çok sever.

KADIN: Son derece disidir, kedi gibi degisken ve kaprisli tavirlariyla erkekleri cezbeder. Daginik ve düzensizdir, ama son derece bakimli ve hostur. Askta korunma ve güvenlige ihtiyaç duyar, kur yapilmasina bayilir. Hayal kirikligina ugrayacak olursa esine karsi buz gibi davranmakta tereddüt etmeyecektir.

MAYMUN Yillar:1932-1944-1956-1968-1980-1992-2004
Hayat dolu, sosyal, uyumlu, hayal gücü kuvvetli, merakli ve yasam sevinciyle dolu bir insandir. Disardan bakildiginda açik, nazik ve dost canlisi görünse de, gerçekte oldukça inatçi ve hesabidir. Keskin bir zekasi, ince bir mizah anlayisivardir; merakli ve fesat olabildigi gibi, her zaman samimi de degildir. En karmasik durumlardan ustalikla siyrilmayi bilir. "Tatli dil yilani deliginden çikarir"sözü Maymun burcu için söylenmis gibidir. Dürüstlük, diplomasi ve özgürlük tutkusu, en olumlu özellikleridir. Ask hayatinda tatli ve bagislayici görünüsünün altinda kararsizlik ve havailik gizlidir. Olgunluk çaginda ailevi yasaminda gerçek huzuru bulacaktir.

ERKEK: Karmasik, orijinal, bireysel bir tiptir. Kelime oyunlarina ve imalara bayilir. Şık ve zarif olmaktan büyük keyif alir, lüksü sever. Pek çok yetenegi olan, kültürü ve dost tavirlariyla ilgi çeken Maymun erkegi, bos oturamaz. Basindan çok sayida ask macerasi geçse de, aslinda aradigi derin degerlerdir.

KADIN: Hem ruhen, hem bedenen daima genç kalan Maymun kadini çok meraklidir, herseyi ögrenmek için tükenmez bir arzu duyar. Ilgi çekici ve büyüleyici biridir ve farkedilmemesi neredeyse olanaksizdir. Tesvik edici, fakat kiskanç bir partner, sefkatli, yumusak ve çok özenli bir anne olur.

HOROZ Yillar:1933-1945-1957-1969-1981-1993-2005
Sosyal, çok yönlü, orijinal, egzantrik ve zekidir. Her zaman ilgi odagi olmak ister ve konusma kabiliyeti sayesinde çogu kez bunu basarir. Öte yandan zalim, sabit fikirli ve gerçekleri görmesini engelleyecek kadar önyargili olabilir. Elestirilmekten hiç hoslanmaz. Çok çaliskandir, ancak yalnizca gerektigi zaman. Bir çogunu asla sonuçlandiramayacagini bile bile yeni projeler üretmeye bayilir. Askta utangaç, temkinli, duygusal ve sefkatlidir, ancak gerçek duygularini gizlemeyi çok iyi bilir. Kendine uygun bir partner bulamayabilir.Genellikle karsisina güvenilmez ve kuruntulu kisiler çikar.

ERKEK: Keskin bir gözlemcidir; gözünden hiçbirsey kaçmaz. Huzursuz, tatminsiz, otoriter,kendinden çok emin, daima hakli olmayi isteyen biridir. Uzun vadeli projelerden hoslanmaz. Askta sadik olmamasina karsin evlilige inanir, çocuklara deli olur. Sevilmeye ihtiyaci vardir.

KADIN: Evin disindaki görevleri ile es veannelik rollerini hayranlik duyulacak bir basariyla yürütebilir. Iletisime açik, zeki, düzenli,planli biridir. Büyük duygusal çikislari vardir. Sorumluluklarinin bilincinde ve kiskançtir,isine karisilmasindan hoslanmaz.

KÖPEK Yillar:1934-1946-1958-1970-1982-1994-2006
Görev bilinci son derece gelismis olan Köpek burcu insani sadik, dürüst, adil ve kararlidir - tüm bu meziyetlerinin de farkindadir. Ne varki ilk bakista farkli bir görüntü çizer. Hassas ruhunu ve asaletini soguk, alayci bir maske altina gizler. Çok zekidir ve mizah duygusu gelismistir.Kendinden daha zayif olanlara hamilik etmesiyle takdir ve saygi toplar. Daima yardima hazirdir, ancak takdir edilmemek onu derinden yaralar. Çin horoskobunun en sevimli tipleridirler. Askta çok vericidir ve abartmayi sever. Güvensizligi, sevme kapasitesinin önündeki en büyük engeldir.

ERKEK: Hayal edilebilecek en sadik estir,fakat sevgisini göstermeyi bilmez. Açiklik ve netlik arar, özel hayatina girilmesinden hoslanmaz. Askta son derece koruyucudur, iletisimcidir; karsisindaki kisiden güven ve anlayis bekler. Koruyucu, evhamli ve sert bir baba olur.

KADIN: Çok güzel ve disidir. Yumusak basli, duygusal, son derece hassas ve sakin bir kadindir. Kendisine deger verildigini hissetmeye duydugu ihtiyaç yüzünden mevki sahibi erkeklere zaafi vardir. Es olarak içten ve sadiktir.

DOMUZ Yillar:1935-1947-1959-1971-1983-1995-2007
Sert bir mizaci vardir ve düsünmeden harekete geçer. Kafasina bir sey koydu mu fikrini degistirmek imkansizdir. Öfkesi korkunç olur, neyse ki uzun sürmez. Güçlü ve kararlidir, ancak kin,intikam gibi kelimeler onun kitabinda yoktur. Hosgörülü ve keyfine düskündür, sadik, samimi ve dürüst birinsandir. Görevine sadik olan Domuz burcu insani genellikle çok iyi yerlere gelir. Zaman zaman çok saf olabilir. Finans alaninda çok yeteneklidir, çok zengin olabilir. Askta partnerini çok fazla idealize etmeye egimli olmasi sebebiyle çogu kez hayal kirikligina ugrar. Esine ise hiç aci çektirmez.

ERKEK: Sosyal bir tip olmakla birlikte (kulüplerden, derneklerden, kalabalik seyahatlerden ve kültürel aktivitelerden hoslanir) yabani bir yanı da vardir. Dürüst ve cömerttir. Cinsellige çok düskündür.

KADIN: Is hayatinda çok yeteneklidir; profesyonel kariyer için yaratilmistir. Sevdikleri için hiçbir fedakarliktan kaçinmaz, aska inanir, yalana ve ihanete tahammülü yoktur. Bir iliski sona erdiginde gururu, aglamasina ve yakinmasina engel olur.
Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler
Stil


Çin Astrolojisine GÖre Burçlar

Çin Astrolojisine GÖre Burçlar konusu, EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM/Rüya Tabirleri - Burçlar ve Astroloji bölümünde tartışılıyor .Benzer Konular

Konu Kategori
Bilgi ve Praksis Felsefe - Sosyoloji - Psikoloji
Üniversite Öğrecilerinin Siyasal Katılımı Felsefe - Sosyoloji - Psikoloji
Genel Öğretim İlkeleri Planlar
Filozoflar Yaşamları Ve Savundukları Düşünceleri Felsefe - Sosyoloji - Psikoloji
Türk astrolojisine göre burçlar Başka Yere Sığmayanlar


Gündemden Başlıklar

Konu Kategori
Evden eve nakliyat Liseler & Üniversiteler
Şehir ve Firma Rehberi Tatil ve Oteller
Tatil ve Oteller Seo

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:33 PM.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.3.2
Tynt Script Sponsored by Information Technology Salary
Bütün Hakları Saklıdır 2005-2011 Rehberim.net