Rehberim

Devlet Hastanesi ve Ssklardan Sıra Almak

Sağlık bölümü Soru ve Cevaplar / Devlet Hastanesi ve Ssklardan Sıra Almak konusu gösteriliyor Özet:Devlet hastanesi ve Ssk lara internetten sıra alınabiliyormu?alınıyorsa nasıl ve nereden? Sponsorlu Bağlantılar...

Go Back   Rehberim > EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM > Sağlık > Soru ve Cevaplar

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

Sponsorlu Bağlantılar

Seo Seçenekler Stil
Okunmamış 30-06-2008, 04:42 PM
Facebook Video
Standart Devlet Hastanesi ve Ssklardan Sıra Almak

Devlet hastanesi ve Ssk lara internetten sıra alınabiliyormu?alınıyorsa nasıl ve nereden?
Sponsorlu Bağlantılar
Okunmamış 02-07-2008, 08:10 PM
MAVİ KARANLIK
Standart Cevap: Devlet Hastanesi ve Ssklardan Sıra Almak

İnternetten Randevu ile sıra beklemeden , istenilen GÜN, istenilen SAAT, İstenilen DOKTOR' dan hiçbir karışıklık olmadan randevu almak mümkündür.
Hastaların randevu almak için [Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ] adresinden bağlı bulundukları kurumun ismini tıklamaları ya da kurumun internet adresine girmeleri ve program adımlarını takip etmeleri yeterlidir.
İnternet Randevu Programında istek sahibi öncelikle Sicil Numarasını ve Dosya Numarasını girmelidir. İsteğe göre sisteme giriş için kullanılabilecek parametreler düzenlenebilir.
Dosya Numarasını bilmeyen istek sahipleri yapacakları sorgulama ile öğrenebilirler.
"Randevu Kaydı" butonunu tıklayarak bir sonraki aşamaya geçen istek sahibi Poliklinikte kayıtlı olan bilgilerini görebilir. Eğer istek sahibinin gelmediği randevu sayısı belirlenen parametreye eşitse, istek sahibi, kurumun önceden belirlediği tercihe göre ya randevu alamaz ya da bir uyarı mesajı görüntülenir.
Bu aşamada istek sahibi randevu alabileceği tarihleri görecektir. Yine parametreye bağlı olarak kaç gün sonrasına kadar randevu için randevu verileceği önceden ayarlanabilir. Tatil olarak belirlenen günler listede görüntülenmez.
Randevu almak istediği tarihi belirleyen istek sahibi randevu almak istediği poliklinik seçimini yapabileceği aşamaya geçmektedir. Bu sayfada istek sahibi polikliniklerle ilgili, Sabah ve Öğleden sonra olmak üzere randevu verilebilecek hasta sayısı ve o ana kadar alınan randevu sayısını görebilmektedir.
İstek sahibi burada randevu almak istediği saati belirler. Gri tonla belirtilen ve müdahaleye kapalı olanlar, o ana kadar randevu alınan saatleri göstermektedir. Çalışılmayan zaman dilimi için ilgili mesaj görüntülenmektedir.
Randevu alma işleminin son aşamasında istek sahibi randevu alma işlemini "Randevu Al" butonunu tıklayarak onaylayabilir veya "Randevu İptal" butonunu tıklayarak işlemini iptal edebilir. İstek sahibinin bu işlemi onaylaması için 30 sn. süresi vardır. 30 saniye içerisinde sonuçlandırılmayan randevu alınmamış kabul edilir ve iptal edilir.
Son aşamada "Randevu Al" butonunu tıklayan iste sahibi almış olduğu randevu ile ilgili bilgileri görebilir, bu bilgileri yazıcıdan çıktı olarak alabilir ve randevu alma işlemi sonlanır.
Okunmamış 02-07-2008, 08:15 PM
Facebook Video

Eyvallah abi sağolasın.
Okunmamış 12-10-2008, 01:57 PM
firat86

verdiğin link sadece kayseri için farkındasın değil mi arkadaşım?
Okunmamış 19-10-2008, 12:14 PM
MAVİ KARANLIK

adresinden bağlı bulundukları kurumun ismini tıklamaları ya da kurumun internet adresine girmeleri ve program adımlarını takip etmeleri yeterlidir.

bu yazıyı tam okumadın kardeşim zannedersem verdiğim linkte hastane ismi varsa alabilir olmaz sa kurumların isimlerini yazarak randevu alınabilir yazıyı lütfen tam okuyunuz
Okunmamış 28-01-2009, 12:19 AM
metehan4343

ya kardeşlerim benim babannem bana internetten al dedi randevu kütahyada oturuyor kendisi ama kütahya devlet hastanesinin yada ssk hastanesinin internet sitesini birtürlü bulamadım bilgisi olan warsa yardımlarınızı bekliyorum...
Okunmamış 28-01-2009, 09:10 AM
MAVİ KARANLIK

Alıntı:
metehan4343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya kardeşlerim benim babannem bana internetten al dedi randevu kütahyada oturuyor kendisi ama kütahya devlet hastanesinin yada ssk hastanesinin internet sitesini birtürlü bulamadım bilgisi olan warsa yardımlarınızı bekliyorum...
[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]

buyur kardeşim link burda geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin ..

Konu MAVİ KARANLIK tarafından (28-01-2009 Saat 09:13 AM ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 23-06-2009, 03:15 PM
lalox

kardeş izmir menemen devlet hastenesi yok lütfen internetten sıra almak istiyom hadi ver sene siteyi
Okunmamış 15-09-2009, 12:30 PM
DeNgEsİzZzZ

ya arkadaslar ben devlet hastanesınde calısıyorum randevu dıye bıse yok bır yada ıkı bolum harıcınde sabahın korunde gelıp sıra alıyorlar
Okunmamış 24-09-2009, 12:28 PM
iremcan_58

nasıl sıra alcam
Okunmamış 25-01-2010, 09:15 AM
josea

asdaszx
Okunmamış 10-11-2010, 12:14 AM
sesener

ARKADAŞLAR: Onca yıldır bilgisayarla uğraşıyorum randövü alınacak hastane sitesi yapım aşamasın da imiş uğraşmayın direk gidin randövünüzü ve sıranızı sekreter hemşirelerden alınız biz alışmışız teknolojiyi 10 geriden takıp etmeye ne gerekvar bende üye oldum ama iptal edeceğim ortada nefol var netavuk nede yumurta boş ..
Okunmamış 10-11-2010, 12:16 AM
sesener

Alıntı:
Facebook Video Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eyvallah abi sağolasın.
ARKADAŞLAR: Onca yıldır bilgisayarla uğraşıyorum randövü alınacak hastane sitesi yapım aşamasın da imiş uğraşmayın direk gidin randövünüzü ve sıranızı sekreter hemşirelerden alınız biz alışmışız teknolojiyi 10 geriden takıp etmeye ne gerekvar bende üye oldum ama iptal edeceğim ortada nefol var netavuk nede yumurta boş ..
Yeni Konu aç Cevapla

Etiketler
internetten hastane sırası almak, internetten ssk numarası, internetten ssk sırası, internetten ssk sırası nasıl alınır, ssk sırası almak

Seçenekler
Stil

Devlet Hastanesi ve Ssklardan Sıra Almak konusu, Sağlık/Soru ve Cevaplar bölümünde tartışılıyor .