Rehberim

En komik Tweetler

::: REHBERİM CAFE ::: bölümü Sosyal Medya / En komik Tweetler konusu gösteriliyor Özet:Twitter 'da yazılmış en komik twitleri paylaşıyoruz Alıntı: Mecidiyeköy metrobüs durağında sırf kalabalık oluşturmak için bekleme yapan 25 kişilik şebeke ...

Go Back   Rehberim > EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM > ::: REHBERİM CAFE ::: > Sosyal Medya

En komik Tweetler

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

Sponsorlu Bağlantılar

Seo Seçenekler Stil
Okunmamış 01-08-2011, 06:45 PM
pinhân
Standart En komik Tweetler

Twitter'da yazılmış en komik twitleri paylaşıyoruz

Alıntı:
Mecidiyeköy metrobüs durağında sırf kalabalık oluşturmak için bekleme yapan 25 kişilik şebeke çökertildi... Zaytung
Alıntı:
[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]
"Deha ile aptallık arasındaki fark, dehanın sınırlarının olmasıdır." Albert Einstein // "Einstein'la aynı kafadayım." Hilal Cebeci.
Alıntı:

Kadınları anlayabilmek için empati kuruyorum bazen; Dün Arabamı 55 dakikada parkedip, Mango'da bir eteğe 1 saat 20 dakika öylece baktım.
Alıntı:

Eve gelmeden klimaya mesaj attım..Geldim vantilatör çalışıyor...Klima not bırakıp evi terk etmiş...
Alıntı:

Sibel Can her sene en az 20 kilo veriyor. 10 senede 200 kilo verdi bu hatun ve hala yaşıyor lan?
Alıntı:

muhteşem yüzyıl: how i halvet your mother?
Alıntı:

Mesajına cevap vermediğim için, üst üste mesaj atan sevgilimi "Flood yapmak ban sebebidir" diyerek terk ettim.Biz forumlardan böyle gördük.

Alıntı:

Sevgili Silivri ve Çatalca halkı; Gece tarlalarınızda dolaşan kısa boylu tıknaz yaratık uzaylı değil, arazi bakan A.Ağaoğlu'dur. Sakin olun.
Alıntı:
Vietnam'dan 2014 Dünya Kupasına Yeşil Işık; "Ayakkabı ayarlarsanız oynarız abi" Zaytung
Alıntı:

-lan ahmet kaya, çalıştın mı sınava? -yok yea ne çalışcam. -ee napcan sınavda? -kafamdan sıkar giderim.
Alıntı:

“Sigaramın yarısını ben içtim, yarısını rüzgar…” (-Şair burada, Rüzgar isimli otlakçı arkadaşını üstü kapalı ve nazik biçimde eleştiriyor.)
Alıntı:

vantilatörü serbest bıraktım, dönerse serindir dönmezse hiç serin olmamıştır.

Alıntı:

Eve klima tamircisi geldi, hep klimasız ortamlarda çalışmak zorunda kalıyom abii diye dert yandı. Hey allahım hehe.
Alıntı:

TÜBİTAK’a “Pi’yi kaç alıcaz?” diye sordum, “Valla bize gelişi 3,14 ama sana 3’e bırakırız” dediler..

Alıntı:

+Aloo Sinem Kobal'mı -Evet buyrun +Yaa Sinem sen ne hayatına son verdin -Oyunculuk +Ne hayatı ? -Oyunculuk +Ahahahaha kapat kapat .çdsfkşldf
Sponsorlu Bağlantılar
Okunmamış 07-08-2011, 04:30 PM
pinhân
Standart Cevap: En komik Tweetler

Devam..

Alıntı:

Bir kadın bunalımı : Bunalım , Bunaalım , Bunu alıım , bunu alayım , bunu da alayım , bunu al bunu , al bunu da , bunu da.....
Alıntı:

“Kısa kollu tişörtle balkonda oturuyorum.” - 137 sivrisinek bunu beğendi.
Alıntı:

'Twitter'ın nesi eğlenceli ya ben bi şey anlamadım. Amaç ne?' diyen yeniler, gece siz uyuduktan sonra disko topu indirip dans ediyoruz.
Alıntı:

Serdar Ortaç, Sinan Akçıl, Demet Akalın gibileri dururken Teoman'ın müziği bıraktığı bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
Alıntı:

O'nu özlediğimde aklıma insanın %70'inin su olduğu geliyor. Uğruna can sıktığımız şey az daha kassa karpuz olacakmış en nihayetinde.
Okunmamış 07-08-2011, 05:13 PM
Mona Roza

''Kadınları anlayabilmek için empati kuruyorum bazen; Dün Arabamı 55 dakikada parkedip, Mango'da bir eteğe 1 saat 20 dakika öylece baktım.''

o kadar da değil
Okunmamış 07-08-2011, 05:19 PM
pinhân

"Bir kadın bunalımı : Bunalım , Bunaalım , Bunu alıım , bunu alayım , bunu da alayım , bunu al bunu , al bunu da , bunu da..... "

ben buna öldüm
Okunmamış 07-08-2011, 05:26 PM
Mona Roza

ehehhe aynen bazen öyle şeyler olabiliyo
Okunmamış 07-08-2011, 05:38 PM
pinhân

Biraz daha..
Alıntı:

Teoman'ın müziği bırakmasından sonra Gözler Serdar Ortaç'a döndü; Serdar, benden yapmadığım bir şeyi bırakmamı beklemeyin dedi.
Alıntı:

Yaptığım insanlığa sığmayınca winrar'la sıkıştırdım.
Alıntı:

2005-2006 sezonundaki Denizlispor-Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak Bülent Tulun'un evindeki aramalarda çok sayıda horoz ele geçirildi. Zytng
Alıntı:

Teravih namazını 8.56 dakikada kıldırmayı başaran Ulucamii imamına, civar camilerden transfer teklifleri yağıyor... Zaytung
Okunmamış 07-08-2011, 05:54 PM
Fasil

Çok hoşlar ya insanların işi gücü yok
Okunmamış 15-08-2011, 02:39 PM
pinhân

Milletin işi gücü yok komik tweet atıyor

Alıntı:

Nice elbiseler gördüm içinde insan yok. Nice insanlar gördüm Hilal Cebeci.
Alıntı:

elik şafak'la karşılaştık senin iskender kitabı güzel olmuş ama asıl iskender'i bursa'da okuyacaksın hem de 1.5 dedim, ama nasıl alkollüyüm.
Alıntı:

ramazanda sigara içiyorum diye beddua eden teyze yanlışlıkla 'alman cezanı versin.' dedi. bu hafta bundesliga'da tekten yattım. saol teyze.
Alıntı:

Sahurda sıvı hidrojen içerek gün içinde aldığı oksijeni suya dönüştüren genç, İslam alemini ikiye böldü... Zaytung
Alıntı:

Facebook'da tatil sezonu kapanmıştır. Bu tarihten sonra oluşturulan 'Tatil 2011' isimli fotoğraf albümleri toplatılacaktır - M. Zuckerberg
Alıntı:
Bu hafta İz Bırakanlar programında konuklarımız: Hansel ve Gretel.
Alıntı:

Beşiktaş yönetimi, 6 ay sahalardan uzak kalacak Bebe'yi cami avlusuna bıraktı... Zaytung
Alıntı:
Ramazan nedeniyle kapalıyız. [Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]
Alıntı:

Türkiye'de zenci olma kademeleri: 3-üst geçitte saat satmak 2-metroda kapşonlu switle gezmek 1-demet akalın şarkısında şekyobadiyeeah demek.
Okunmamış 20-08-2011, 02:33 PM
pinhân

Devam..

Alıntı:

Tıp düşünüyordum kaydırma yaparak House 1. sezon 4.bölümü kazanmışım.
Alıntı:

ben kazım kazım. en sevdiğim şarkı bodrum bodrum, en sevdiğim şarkıcılar duran duran, umay umay, en sevdiğim hayvan caretta caretta. bye bye
Alıntı:

rahmetli ninem hayatta olsaydı laptopumun hastası olurdu.o kadar güzel ısınıyo ki, romatizmaya ve kireçlenmeye karşı birebir.
Alıntı:

BIM'de müdür olsam, "Ben terfi ettim, Bimbaşı oldum. He he." diye sululuk yaparım. Mevki sahibi olmak beni değiştirmez.
Alıntı:

"Ayağımızı yerden kessin de..." -Wright Kardeşler
Alıntı:

Aylardır Show TV'de aralıksız Doktorlar dizisi izleyen Necibe Öz'ün (34) Sureyyapaşa hastanesine pratisyen doktor olarak ataması yapıldı.
Alıntı:

Hani biz şimdi twitter'a; "İ'm at şurası, İ'm at burası" yazmıyoruz ya. Bizi asosyal sanmayın lan bizde geziyoruz. -bilin yani [R]
Alıntı:

Ramazanda yemeklerin tuzuna bakan çocuk 15 günlük görev süresinin dolmasının ardından sade bir törenle görevi küçük kardeşine devretti.ZYTNG
Okunmamış 21-08-2011, 09:59 PM
pinhân

@zihinselorgazm SonDakika! İsviçreli bilim adamları Descartes’ın “Düşünüyorum öyleyse varım” sözünden yola çıkarak Demet Akalın’ın olmadığı sonucuna ulaştı!

@AhmetSelcukkk Mr. and Mrs. Brown boşanma kararı aldı. İngilizce öğretmenleri şokta.

@olmadikacariz Ay Yapım’ın dizilerini (Yaprak Dökümü, Fatmagül…vs) izleyenler; size öldüğünüzde kabir azabı yok rahat olun. Yeterince çektiniz bu dünyada

@tzr Amerika’da da çocuk duşa girdiğinde, anne mutfaktaki çeşmeyi açtığında duştaki su azalıyor mudur acaba?

@ceriLevis oğlunun her sevgilisine ‘gelinim’ diyen anne…oğlunun ilişkilerinin bitmesinde senin de payın var…yapma,etme…burcu de, esra de, ayşe de

@ceriLevis FLAŞ ! pazartesi sendromundan bahsedilmesinin yasaklanmasıyla beraber ülke genelinde kapanmak zorunda kalan radyo sayısı 6 bine yükseldi !

@acimasiztweet Haftanın günleri; Ezel’tesi, Öyle bir geçer Salı ki, Çarşamba Dökümü, Perşembe’nin Suçu Ne?, Cuma Yelleri, Küçük Cumartesi, Aşk Bir Pazar

@bloodcolic Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

@ceriLevis sevgili kadınlar; paralı, kültürlü, akıllı, romantik, yakışıklı ve evliliğe can atan birini istediğinizi biliyorum… Yok öyle biri, iyi geceler.

@mervelimon Nikah kıyıldıktan sonra alkışlar arasından sesini duyurabilecek kadar yüksek sesle AYAĞINA BAS!!! diyen kız. Ne gereksiz bir azim bu?

@olmadikacariz reytingler: öyle bir geçer zamanki %21, hanımın çiftliği %31, fatmagül %36… güya hepimiz belgesel izliyor, dünyayı kurtarıyorduk

@mrsbaros yıl 2010 ve hala azeri kanalını açıp onların şivesine gülen insanlar var

@TwitDayi Takım elbiseyle gittiğimde “siz”, sporken “sen” diyen tezgâhtar! Nasrettin Hoca’nın kürkünü ıslatıp onunla döverim seni!

@CilekLiSakizZ ‘Beni ne doktorlar, mühendisler istedi’ diyen kadının olayını çözdüm. Doktor dediği Ferhat Göçer, mühendis dediği Ajdar

Okunmamış 27-08-2011, 05:54 PM
pinhân

5 k a r a k t e r

Alıntı:

Sadri Şener: "Grubumuzdaki üç takımdan en az ikisi şike yaparsa Trabzonspor'umuzun gruptan çıkması işten bile değil..."
Alıntı:

sevgili turkcell.. ''turkcell'lilerin yurt dışında kafası rahat'' diyorsun lakin yurt içinde kafası bi dünya.. haberin olsun.. çok öpüyorum.
Alıntı:

Kadir Gecesi'nde Doktorlar dizisinin mevlüt okutulan bir bölümünü yayınlayan Show TV, izleyicilerden takdir topladı...
Alıntı:

UEFA, Barcelona'nın 2012 yılında alacağı kupaları düzenlenen bir törenle basına tanıttı...
Alıntı:

HAYATIMI KAZSAM MADEN YAZSAM IRON MAIDEN OLUR.
Alıntı:

twitter bir Türk'ün elinden çıksaydı mention'ı ''bahset'' olarak değil de ''laf sok'' olarak çevirirdi..
Alıntı:

Aslan: Önce tatlı tatlı anlatır sonra uzun uzun dinler karşısındakinin mal olduğuna kanahat getirirse bir daha ne anlatır nede dinler..
Alıntı:

Rihanna "mama i just shot a man down" diye şarkı yapınca tarzı r&b oluyor, biz "ana ben bi adam vurdum" diye şarkı yapsak türkü...
Okunmamış 27-08-2011, 06:19 PM
Fasil

Alıntı:
pinhân Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@CilekLiSakizZ ‘Beni ne doktorlar, mühendisler istedi’ diyen kadının olayını çözdüm. Doktor dediği Ferhat Göçer, mühendis dediği Ajdar

İsabetli çözüm
Okunmamış 09-09-2011, 08:32 PM
pinhân

Yeniler..

Alıntı:
Sercan Yıldırım bomba etkisi yaratan "bu sezon 15 gol atarım" sözlerine açıklık getirdi: "Haa siz futboldan bahsediyorsunuz..." Zaytung
Alıntı:

bir insan yanınızdayken size "seni özledim" diyorsa, ağzının ortasına tuvalet terliğini yapıştırın, içinizi kıymasına izin vermeyin mıy mıy!
Alıntı:
Eski sevgilisinin düğününü basan A.E. (8), sünnetçiye saldırdı... Zaytung
Alıntı:

- Seni arkadaşım olarak görüyorum + Ben de görüyorum, ve panpa olarak arttırıyorum!
Alıntı:

En iyi beddua favorim: "hayatın boyunca çiftlerin yanında gezen, istenmeyen mal ol inşallah"
Alıntı:

"Çok tatlı çıkmışsın canım" cümlesi Türkçeden kaldırılsa, Facebook ertesi gün kapanır.
Alıntı:

Ey tokalaştıktan sonra "yanaktan da öpeyim mi acep" stresi yaşatan az samimi olduğumuz insanlar, ömrümüzü yediniz, verem+kanser ettiniz.
Alıntı:

emre aydın ne güzel hasta ziyareti için şarkılar yazıyo: nasılsın nasıl oldun değiştin mi yüzün iyi maşallah bende iyi hep aynı işte
Alıntı:

Bana borcu olan arkadaşıma usulca yaklaşıp:"belki benim param döne dolaşa senin cebe girmiştir olamaz mı olabilir?!" dedim şimdi o düşünsün.
Alıntı:

shrek'in türk versiyonunu çeksem shrek'in karısı rolünü nur yerlitaş'a veririm.
Alıntı:

Antalya'da sokak köpeği bir kadını tecavüzden kurtarmış.Sonra da açıklama yapmış:Şimdi o tecavüz eden insan ben de hayvanım di mi, peki.
Okunmamış 15-09-2011, 06:57 PM
stRiCkeN

"no social network for old men(film)":
ergen istilası altındaki facebook'tan kaçıp twitter'a sığınan yaşlı adam orada da huzur bulamaz..

Okunmamış 15-09-2011, 08:10 PM
pinhân

5 karakter.

Alıntı:
[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ] Bir Kozmos Hikâyesi EnKomikTwitler tarafından

İş başvurusunda hobileriniz bölümüne "çorabın lastiğinin bacakta bıraktığı izin olduğu yeri kaşımak" yazdım. Neden geri dönmediler ki lan?
Alıntı:

oturmak için yaşını kullanıp ayakta duramıyorum imajını veren, kaçan otobüsü yakalamak için de süreyya ayhan kesilen canlıya ''yaşlı'' denir
Alıntı:

Finlandiya ne şanslı lan. Oraya yaz gelmediğinden hiç Serdar Ortaç, Demet Akalın falan dinlemek zorunda kalmıyorlar.
Alıntı:

kutuplarda yaşamak da kötü, tek gecelik ilişki yaşayım desen 6 ay sürüyor.
Alıntı:

eğer yeni bir stadyum yapılacaksa adı UĞUR DÜNDAR ARENA olmalı.
Alıntı:

babama ilk aşkını sordum, "anan xD" dedi. bu cümleden anladığım kadarıyla lisede tanışmışlar.
Alıntı:

yağdı üzerime yaz günü kar / hasretinden prangalar eskittim ey yar / sensiz bu ev soğuk, sokak dar / bilir misin show'da yine doktorlar var.
Alıntı:
Facebookta "Arkadaşlar babamı kaybettim" iletisi 56 kişi tarafından beğenilen genç, nasıl bir tepki vermesi gerektiğini kestiremiyor.Zaytung
Yeni Konu aç Cevapla

Etiketler
en komik tweetler, en komik twitler, komik tweetler, komik twitler, tweet, twit, twitter, yaran twitter iletileri

Seçenekler
Stil

En komik Tweetler

En komik Tweetler konusu, ::: REHBERİM CAFE :::/Sosyal Medya bölümünde tartışılıyor .