Rehberim

2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

SPOR REHBERİM bölümü Spor Genel / 2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları konusu gösteriliyor Özet:2010 Dünya Kupası ; Güney Afrika Cumhuriyeti'nin ev sahipliğini yapacağı 2010 Dünya Kupası finallerinde mücadele edecek 32 takımın grupları, Cape ...


Go Back   Rehberim > EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM > SPOR REHBERİM > Spor Genel

2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

  Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

Seo Seçenekler Stil
  #1  
Okunmamış 05-12-2009, 01:07 AM
Raskolnikov
Standart 2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

2010 Dünya Kupası ; Güney Afrika Cumhuriyeti'nin ev sahipliğini yapacağı 2010 Dünya Kupası finallerinde mücadele edecek 32 takımın grupları, Cape Town şehrindeki uluslararası kongre merkezinde yapıan kura çekiminde belli oldu. 11 Haziran-11 Temmuz arasında düzenlenecek kupanın kura çekimine katılan 32 takım, 4'erli 8 gruba dağıtıldı. Gruplarında ilk iki sırayı alan ekipler, 2. tura yükselecek.

Kupanın açılışı maçı 11 Haziran 2010 tarihinde Johannesburg'daki 61 bin kişilik Ellis Park Stadı'nda, ev sahibi Güney Afrika Cumhuriyeti ile Meksika arasında yapılacak. (A) Grubu ile (G) Grubu, zorluk derecesi yüksek gruplar olarak dikkati çekti.Törende, Charlize Theron'un yanı sıra, David Beckham, Olimpiyat Şampiyonu ünlü atlet Haile Gebrselassie, Afrika futbolunun efsane isimlerinden Roger Milla ve kupaya katılan ülkelerin temsilcileri hazır bulundu.
Sponsorlu Bağlantılar

Konu Raskolnikov tarafından (13-06-2010 Saat 09:35 PM ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Okunmamış 11-05-2010, 03:34 PM
Raskolnikov
Standart Cevap: 2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

İŞTE GRUPLAR

A GRUBU

Güney Afrika
Meksika
Uruguay
Fransa


B GRUBU

Arjantin
Nijerya
Güney Kore
Yunanistan


C GRUBU
İngiltere
ABD
Cezayir
Slovenya


D GRUBU
Almanya
Avustralya
Sırbistan
Gana


E GRUBU
Hollanda
Danimarka
Japonya
Kamerun


F GRUBU

İtalya
Paraguay
Yeni Zelenda
Slovakya


G GRUBU
Brezilya
Kuzey Kore
Fildişi Sahili
Portekiz


H GRUBU
İspanya
İsviçre
Honduras
Şili


Takımlar sıralanışına göre birbiriyle oynayacak. Gruplarda 1. ve 2. takımlar ile 3. ve 4. takımlar birbiriyle ilk maçları yapacak.

MAÇ PROGRAMI
11 Haziran
17:00 Güney Afrika-Meksika
21:30 Uruguay-Fransa


12 Haziran
14:30 Arjantin-Nijerya
17:00 Güney Kore-Yunanistan
21:30 İngiltere-ABD
13 Haziran
14:30 Cezayir-Slovenya
17:00 Almanya-Avustralya
21:30 Sırbistan-Gana
14 Haziran
14:30 Hollanda-Danimarka
17:00 Japonya-Kamerun
21:30 İtalya-Paraguay
15 Haziran
14:30 Yeni Zelenda-Slovakya
17:00 Fildişi Sahili-Portekiz
21:30 Brezilya-Kuzey Kore
16 Haziran
14:30 Honduras-Şili
17:00 İspanya-İsviçre
21:30 Güney Afrika-Uruguay
17 Haziran
14:30 Fransa-Meksika
17:00 Yunanistan-Nijerya
21:30 Arjantin-Güney Kore
18 Haziran
14:30 Almanya-Sırbistan
17:00 Slovenya-ABD
21:30 İngiltere-Cezayir
19 Haziran
14:30 Gana-Avustralya
17:00 Hollanda-Japonya
21:30 Kamerun-Danimarka
20 Haziran
14:30 Slovakya-Paraguay
17:00 İtalya-Yeni Zelenda
21:30 Brezilya-Fildişi Sahili
21 Haziran
14:30 Portekiz-Kuzey Kore
17:00 Şili-İsviçre
21:30 İspanya-Honduras
22 Haziran
17:00 Meksika-Uruguay
17:00 Fransa-Güney Afrika
21:30 Nijerya-Güney Kore
21:30 Yunanistan-Arjantin
23 Haziran
17:00 Slovenya-İngiltere
17:00 ABD-Cezayir
21:30 Gana-Almanya
21:30 Avustralya-Sırbistan
24 Haziran
17:00 Slovakya-İtalya
17:00 Paraguay-Yeni Zelenda
21:30 Danimarka-Japonya
21:30 Kamerun-Hollanda
25 Haziran
17:00 Portekiz-Brezilya
17:00 Kuzey Kore-Fildişi Sahili
21:30 Şili-İspanya
21:30 İsviçre-Honduras
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Okunmamış 11-05-2010, 04:12 PM
pinhân
Standart Cevap: 2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

G ve A gruplarına bayıldım
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Okunmamış 31-05-2010, 11:07 PM
ÇokromanTİKİm
Standart Cevap: 2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

Türkiyesiz bir dünya kupası daha..
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Etiketler
2010 dünya kupası, 2010 dünya kupası maç saatleri, 2010 dünya kupası maçları

Seçenekler
Stil


2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları

2010 Dünya Kupası Eşleşmeleri ve Maç Programları konusu, SPOR REHBERİM/Spor Genel bölümünde tartışılıyor .



Benzer Konular

Konu Kategori
Lineer psikoloji Matematik - Geometri
Sporda 2008 - 2.Bölüm Güncel Haberler
Demirel, "Spor Panaroma"ya Konuk Oldu Basketbol & NBA
Küresel Bir Dünya mı? Felsefe - Sosyoloji - Psikoloji


Gündemden Başlıklar

Konu Kategori
Evden eve nakliyat Liseler & Üniversiteler
Şehir ve Firma Rehberi Tatil ve Oteller
Tatil ve Oteller Seo

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:12 PM.




Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.3.2
Tynt Script Sponsored by Information Technology Salary
Bütün Hakları Saklıdır 2005-2011 Rehberim.net