Rehberim

Bugün Televizyonda Hangi Filmler Var?

EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM bölümü Tavsiye Edeceğiniz Yayınlar / Bugün Televizyonda Hangi Filmler Var? konusu gösteriliyor Özet:tv de bugün hangi filmler var, işte listesi GENERALİN KIZI - TGRT 00.00 YÖN.: SIMON WEST OYN.: JOHN TRAVOLTA, MADELEINE ...


Go Back   Rehberim > EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM > Tavsiye Edeceğiniz Yayınlar

Bugün Televizyonda Hangi Filmler Var?

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

  Sponsorlu Bağlantılar

Cevapla

Seo Seçenekler Stil
  #1  
Okunmamış 07-07-2006, 04:09 PM
Herkul
Standart Bugün Televizyonda Hangi Filmler Var?

tv de bugün hangi filmler var, işte listesi

GENERALİN KIZI - TGRT 00.00

YÖN.: SIMON WEST
OYN.: JOHN TRAVOLTA, MADELEINE STOWE
General Campbell’in güzel kızı bir gün askerî kışlanın eğitim alanında ölü bulunur. Olayı çözmek için ordunun kriminal araştırma bölümünde görevli memur Paul Brenner görevlendirilir. Brenner, orduda rütbesine bakmazsızın herkesi tutuklayabilecek bir yetkiyle donatılmıştır.
KOBRA - SAMANYOLU 21.10
YÖN.: GEORGE COSTAMOS
OYN.: SYLVESTER STALLONE, BRIGITTE NIELSEN
Sokaklarda yetişmiş, inatçı, cesur ve başarılı bir polis olan Cobretti, suçluların en büyük kâbusudur. Kobra lakabıyla anılan Cobretti; hiçbir dedektifin istemediği, çözülmesi imkânsız olayları üstlenmesiyle ün salmıştır. Yeraltı dünyası bile ondan ürkmektedir.
KATİLİN AYAK SESLERİ - CNBC-e 22.00
YÖN.: ALFRED L.WERKER
OYN.: RICHARD BASEHART, SCOTT BRADY
Erwin Walker’ın hayat öyküsünden hareketle çekilen film yarı belgesel tarzdaki anlatımıyla başarılı bir ‘kara film’. Polis telsizini dinlediği için kanundan hep bir adım önde olan zeki ve psikopat hırsız Davis Morgan, her soygunda çalışma tarzını değiştirdiği için bir türlü yakalanamaz.
HAYDUT - TV 8 23.00
YÖN.: BARRY LEVINSON
OYN.: BRUCE WILLIS, CATE BLANCHETT
Karizmatik mahkum Joe ve hastalık hastası hücre arkadaşı Terry, çimento kamyonuna saklanarak hapisten kaçar ve bir banka soygunu furyası başlatır. Soyacakları bankaların müdürlerini bir gece önce aileleriyle birlikte rehin alıp geceyi onlarla geçirirler.
Sponsorlu Bağlantılar

Konu Raskolnikov tarafından (19-06-2010 Saat 07:52 PM ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Okunmamış 07-07-2006, 04:36 PM
Mehmet EROL
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

star tv şaban oğlu şaban saat 20:00
bence en iyisi bu

Konu Mehmet EROL tarafından (22-07-2006 Saat 09:15 AM ) değiştirilmiştir.
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Okunmamış 08-07-2006, 10:55 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

SON İŞARET - TRT 1 00.00
YÖN.: DOUGLAS LAW
OYN.: ANDIE MAC DOWELL, TIM ROTH
Eşini kaybettikten sonra çocuklarıyla yalnız kalan Kathy’nin hayatı tuhaf olaylar sonucu bir felakete dönüşür. Çevresinde olup bitenlere anlam veremeyen Kathy sürekli, ölen eşinin hayaletini gördüğünü sanmaktadır. Kendisinin yardım alması gerektiğini düşünmeye başladığı bir zamanda her şey değişecektir.
KİKUJİRO’NUN YAZI - CNBC-E 21.00
YÖN.: TAKESHI KITANO
OYN.: TAKESHI KITANO, YUSUKE SEKIGUCHI
Yönetmenin alışılagelmiş filmlerinin aksine “Kikujiro No Natsu” duygusal ve sıcak bir yol filmi. Hiç görmediği annesini bulmak için yola düşen dokuz yaşındaki Masao ile büyükannesinin bir arkadaşının zorlamasıyla ona eşlik eden Yakuza Kikujiro, tuhaf bir ikili olur. Önlerinde ise uzun bir yol vardır.
İTİRAF - TV 8 21.50
YÖN.: DAVID HUGH JONES
OYN.: ALEC BALDWIN, BEN KINGSLEY
Harry ve Dara Fertig, küçük oğulları aniden hastalanınca götürüldükleri hastanede son derece dramatik bir deneyim yaşar. Bir dizi ihmal sonucu küçük çocuk ölür. Aslında inançlı bir insan olan Harry, deliye dönüp, olayın sorumlusu olarak gördüğü üç kişiyi öldürerek kendince intikam alır.
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Okunmamış 10-07-2006, 09:29 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

KATİL - TRT 1 21:05
YÖN.: RINGO LAM
OYN.: JEAN CLAUDE VAN DAMME, C.DENT
Jake Riley, tam üç yıldır bir seri katilin izini sürmektedir. ‘Meşale’ adıyla anılan ve çocuklu dul kadınları kendine hedef olarak seçen seri katil işlediği her cinayetten sonra Jake’i arayıp haber vermektedir. Emekliliğine kısa süre kala, katil bir cinayet daha işler.
HAYALET SESLER - KANAL D 00.00
YÖN.: GEOFFREY SAX
OYN.: MICHAEL KEATON, CHANDRA WEST
Jonathan Rivers çok sevdiği karısını bir cinayette kaybeder. Tesadüf eseri EVP diye bir sistemin varlığını öğrenince, karısı ile konuşmak için bu tarz araştırmalar yapmaya başlar. Kendini bu işe bir hayli kaptırınca gerçek dünyadan yavaş yavaş uzaklaşır.
HIRSIZ - CNBC-E 22.00
YÖN.: NEIL JORDAN
OYN.: NICK NOLTE, NUTSA KUKHIANIDZE
Eroin ve kumar bağımlısı Bob, Fransa’nın Nice kentinde yaşayan ve yaşlanmaya yüz tutmuş Amerikalı bir hırsızdır. Bob’un hareketsiz sayılabilecek hayatı, günün birinde geçmişinden kaçmaya çalışan Anna ile tanışınca dramatik bir değişikliğe uğrar.
TABANA KUVVET - TV8 21.00
YÖN.: JERRY ZUCKER
OYN.: WHOOPI GOLDBERG, JON LOVITZ
Las Vegas’ın en büyük, ışıltılı ve şık oyun salonlarından birinin sahibi olan Donald Sinclair zengin müşterilerinden en önemlilerini eğlendirmek için, daha önce kimsenin yapmadığı bir yarışma düzenler. Kazanma şansının altıda bir olduğu yarışmanın en ilginç özelliği ise kesinlikle hiçbir kuralın olmamasıdır.
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Okunmamış 19-07-2006, 10:18 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?


ÇOK ÖZEL HABER - TRT 1 00.40
YÖN.: LASSE HALLSTROM
OYN.: KEVIN SPACEY, JULIANNE MOORE
New York’ta yaşayan gazeteci Quoyle, ayrıldığı karısını bir trafik kazasında kaybettikten sonra ruhsal çöküntü içine girer ve kız kardeşi ile doğduğu kasabaya geri döner. Bu balıkçı kasabasında yerel bir gazete çıkarmaya başlayan Quoyle, hayatını değiştirecek olan Wavey ile tanışır.
ALTI GÜN YEDİ GECE - SHOW TV 23.30
YÖN.: IVAN REITMAN
OYN.: HARRISON FORD, ANNE HECHE
Eski uçağıyla taşımacılık yapan Harris, hayatından oldukça memnundur, ta ki Robin Monroe ile tanışana kadar. Sert ve girişken bir dergi editörü olan Monroe, yeni nişanlısı Frank Martin ile tatile çıkmıştır. Fakat beklenmedik bir iş, Tahiti’ye gidip tatilini ertelemesine sebep olur.
SUÇ MAHALLİ - CNBC-E 22.00
YÖN.: ANDRE TECHINE
OYN.: CATHERINE DENEUVE, DANIELLE DARRIEUX
Film, küçük bir çocuğun mezarlıkta cezaevinden kaçmış bir mahkum olan Martin ile karşılaşmasıyla başlar. Çocuktan para isteyen Martin, karşılığında onun hayatını bağışlayacağını söyler. Bunun üzerine çocuktan para almayı başarır ve yolda giderken bir kadınla tanışır.
ONALTINCI RAUND - TV 8 23.00
YÖN.: NORMAN JEWISON
OYN.: D. WASHINGTON, V. REON SHANNON
1960’lar Amerika’sında ‘Kasırga’ lakaplı boks şampiyonu 21 yaşındaki Rubin Carter, bir gece ansızın, 3 kişiyi öldürmek ve yüklü bir miktarda para çalmakla suçlanarak kendini cezaevinde bulmuştur. Masum olduğunu kanıtlamaya çalışan Carter’ın yanında kimse yoktur.
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Okunmamış 20-07-2006, 09:38 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

EÇMİŞİ OLMAYAN ADAM - TGRT 21.15 YÖN.: DOUG LIMAN
OYN.: MATT DAMON, FRANKA POTENTE
Bir İtalyan balıkçı teknesi, ölmek üzere olan bir adamı kurtarır. Genç adam iyileştiğinde, ciddi bir hafıza kaybı geçirdiği fark edilir. Kim olduğunu ve başına neler geldiğini hatırlamamaktadır. Geçmişini araştırırken, bazı özel yetenekleri olduğunu fark eder. Yabancı dillere karşı inanılmaz bir yatkınlığı vardır.
187 - TV 8 22.30
YÖN.: KEVIN REYNOLDS
OYN.: SAMUEL L. JACKSON, KELLY ROWAN
Trevor Garfield, New York’ta bir lisede öğretmenlik yapan idealist bir öğretmendir. Sınıfındaki bir öğrenciyle münakaşa eder. Ders kitabının sayfalarını ‘187’ karalamasıyla dolu görüp endişelenmeye başladıktan kısa bir süre sonra aynı öğrenci tarafından saldırıya uğrar.
BAY ANNE - CNBC-E 22.00
YÖN.: STAN DRAGOTI
OYN.: MICHAEL KEATON, TERI GARR
İşinden kovulduktan sonra karısıyla rolleri değişmek zorunda kalan Jack, her gün evde kalıp çocuklara bakmaya ve ev işlerini yapmaya başlar. Ancak bu yeni hayatın zorlukları yüzünden Jack kendine güvenini iyice yitirecek ve kendisini meşgul etmenin başka yollarını bulacaktır.
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Okunmamış 21-07-2006, 08:20 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

BAK BU DA KONUŞUYOR - TRT 1 21.00
YÖN.: AMY HERCERLING
OYN.: JOHN TRAVOLTA, KRISTIE ALLEY
Mollie ve James, oğulları minik Mikey ile mutlu bir evlilik sürmektedirler. Hayatlarında yolunda gitmeyen hiçbir şey yok gibidir. Bu mutlulukları aileye katılacak yeni bir bebekle perçinleşir. Ama kısa süre sonra olaylar hiç beklemedikleri şekilde ilerleyecektir.
SUCU - SHOW TV 23.15
YÖN.: FRANK CORACI
OYN.: ADAM SANDLER, KATHY BATES
KANLI SÖRF - STAR 23.30
YÖN.: JAMES D. R. HICKOX
OYN.: DAX MILLER, TARYN REIF
Macera peşinde koşan gençler bu defa köpekbalıkları ile sörf yapmak üzere tropikal bir adaya giderler. Korkusuz gençler köpekbalıkları ile burun buruna heyecanın doruğuna çıkarlar. Ancak, bu gezide aradıklarından çok daha fazlasını bulacaklardır.
GALAKSİ SAVAŞÇILARI - TGRT 00.00
YÖN.: DEAN PARISOT
OYN.: TIM ALLEN, SIGOURNEY WEAVER
Dört sene süreyle televizyonlarda yayınlanan program “Galaksiyi Kurtarmak İçin” yayından kaldırılır. Uzay gemisi NSEA’nın kahraman ekibini oluşturan Yarbay Peter Quincy Taggart, Teğmen Tawny Madison ve Dr. Lazarus için dizinin bitmesi çok hüzünlü olmuştur.
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Okunmamış 22-07-2006, 08:55 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

GÜÇLÜLERİN BÖLGESİ - TRT 1 23.55
YÖN.: JAMES MANGOLD
OYN.: SLYVESTER STALLONE, HARVEY KEITEL
Garrison New Jersey tamamen polislerden oluşmuş bir kasabadır ve Freddy burada rahat bir şeriflik yapmaktadır, zaman zaman aşırı sürat yapan arabaları durdurmakta, bar kavgalarını önlemektedir. Ama en çok istediği şey New York polis departmanına girerek gerçek bir polis olmaktır.
HULK - STAR 20.00
YÖN.: ANG LEE
OYN.: JENNIFER CONNELLY, ERIC BANA
Çok gizli askerî bir proje, bazı dahî öğrencilerin de yardımıyla test aşamasına gelmiştir. Projenin başında Bruce Banner görev almaktadır. Test sırasında bir kaza olur ve Banner, tehlikeli gama ışınlarına maruz kalır. Bu olay Banner’ın yeni bir kişiliğe sahip olmasına sebep olur.
SESSİZLİK - CNBC-E 19.00
YÖN.: MOHSEN MAKHMALBAF
OYN.: T. NORMATOVA, N. ABDELAYEVA
Film, Tacikistan’ın küçük bir köyünde annesiyle birlikte yaşayan ve gözleri görmeyen 10 yaşındaki Khorshid’in öyküsünü ekrana taşıyor. Bir müzik enstrümanları dükkânında akortçu olarak çalışan Khorshid’in seslerle dolu dünyası her gün yeni bir sürprize gebedir.
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Okunmamış 25-07-2006, 05:25 PM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

SONSUZ AŞK - SHOW TV 00.00
YÖN.: TOM SHADYAC
OYN.: KEVIN COSTNER, RON RIFKIN
Doktor Joe’nun kendisi gibi doktor olan karısı, Venezüella’da görev yaparken bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Joe için bunu kabullenmek hiç de kolay olmaz. Tam bu sırada ölümle hayat arasında gidip gelen bazı çocuk hastaları, ona karısından mesajlar getirdiklerini söyler.
JESUS CHRIST SPERSTAR - CNBC-E 22.00
YÖN.: NORMAN JEWISON
OYN.: TED NEELY, CARL ANDERSON
‘Evita’, ‘Cats’ ve ‘The Phantom of the Opera’ gibi müzikallerin yapımcıları Andrew Lloyd Webber ve Tim Rice’ın Broadway müzikalinden uyarlanan film Norman Jewison’ın imzasını taşıyor. ‘Rock opera’ formatındaki film Hazreti İsa’nın hayatının son bir haftasını konu ediniyor.
TAKİP - TV8 22.30
YÖN.: CHRISTOPHER NOLAN
OYN.: JEREMY THEOBALD, ALEX HAW
Bill, yazılarına konu bulmak için sokakta rastladığı rastgele kişileri takip eden, başarıyı bir türlü yakalayamamış bir yazardır. Cobb adında, başkalarını gözetlemekle kalmayıp, bir de onların evlerine girdiğini öğrenince kendi kendine koyduğu, aynı kişiyi iki kere takip etmeme kuralını bozar.
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Okunmamış 04-08-2006, 04:18 PM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]


BAK ŞU KONUŞANA
TRT 1 21.00
YÖN.: TOM ROPELEWSKI
OYN.: JOHN TRAVOLTA, KRISTIE ALLEY
James, bir kozmetik firmasının yöneticisi Samantha’nın pilotluğunu üstlenir. Mollie ise evde çocuklarla uğraşmaktadır. Bu sırada James, eve bir köpek getirir. Bu da yetmezmiş gibi Samantha da onlara bir köpek hediye eder. James ve Mollie’yi köpeklerle ilgili bir süpriz beklemektedir.
ÖRÜMCEĞİN MASKESİ
SHOW TV 22.45
YÖN: LEE TAMAHORI
OYN: MORGAN FREEMAN, MONICA POTTER
Gary Soneji isminde tehlikeli bir şizofren özel bir okuldan iki çocuğu kaçırır. Soneji’nin asıl amacı adam kaçırmak değil, tarih kitaplarına geçecek ve adını duyuracak bir suç işlemektir. Bu doğrultuda her adımını bir örümceğin ağını örmekte gösterdiği hassasiyetle planlamaktadır.
KORKU BURNU
TGRT 00.00
YÖN.: MARTIN SCORSESE
OYN.: ROBERT DE NIRO, NICK NOLTE
Max Cady, tutuklu bulunduğu hapisten çıkar çıkmaz savunma avukatının ve ailesinin peşine düşer. Çünkü yıllar önce, avukat Sam Bowden, suçlu olduğunu anladığı müvekkilini tam anlamıyla savunmamış ve Max’ı beraat ettirebilecek delili saklayarak onun mahkum olmasını sağlamıştır.
MUSTAFA HAKKINDA HERŞEY
KANAL D 22.30
YÖN.: ÇAĞAN IRMAK
OYN.: FİKRET KUŞKAN, NEJAT İŞLER
Mustafa’nın başarılı bir reklamcılık kariyeri, iyi bir işi ve bir çocuğu vardır. Fakat mükemmel olduğunu düşündüğü yaşamı bir kazayla aniden darmadağın olur. Karısı trafik kazasında ölür. Ama karısı, Mustafa’nın tanımadığı yabancı bir adamla aynı arabada trafik kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir.
Alıntı ile Cevapla
  #11  
Okunmamış 07-08-2006, 01:31 PM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

YAŞAM, UZUN, SAKİN BİR IRMAKTIR
CNBC-e 22.00
YÖN.: ÉTIENNE CHATILIEZ
OYN.: BENOIT MAGIMEL, VALERIE LALONDE
Étienne Chatiliez’in filmi “La Vie est un Long Fleuve Tranquille”, hastanede yerleri değiştirilen iki bebeğin öyküsünü anlatıyor. Böylece fakir ve hırsız bir ailenin kızı olan Bernadette konforlu bir burjuva evinde büyürken, diğer ailenin oğlu Momo da fakir bir hayata merhaba der.
HEDEFTEKİ BAŞKAN
TV 8 23.00
YÖN.: JOSEPH MERHI
OYN.: MICHAEL MADSEN, ROY SCHEIDER
Azılı mahkumları taşıyan otobüse bir saldırı düzenlenir ve otobüse giren iki silahlı adam, mahkumlardan Nick’i kaçırarak diğerlerini öldürür. Bir yıllık cezasını tamamlamasına çok az kalmış olan usta sürücü dublörü Nick neden kaçırıldığını anlamaya çalışmaktadır.
VOLKAN
KANAL 7 23.15
YÖN.: MICK JACKSON
OYN.: TOMMY LEE JONES, ANNE HECHE
Mike Roark, Los Angeles Doğal Afetler Bürosu’nun başında bulunmaktadır. Los Angeles’ta bilinmeyen bir yanardağ birden faaliyete geçer. Sehir aniden korkunç bir felaketle karşı karşıya kalır. Volkandan çıkan lavlar bütün şehri kaplamakta, önüne çıkan her şeyi yakarak ilerlemektedir.
BEKÇİ
TRT 1 16.30
YÖN.: ALİ ÖZGENTÜRK
OYN.: MÜJDAT GEZEN, GÜLER ÖKTEN
Balkan Savaşı’nın kahramanlarından Kolağası Hasan Bey’in torunu Murtaza, bir fabrikada bekçilik yapmaktadır. İşine bağlı, ancak despotça ve acımasız bir baskı biçimiyle fabrika işçilerini yıldırır. Herkesin alay konusu olduğu “vazife tutkusu” Murtaza’yı çekilmez yapar.
Alıntı ile Cevapla
  #12  
Okunmamış 26-08-2006, 01:26 PM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

GÜMÜŞ EYER
(Genel izleyici kitlesi)
TV 8 21.10
YÖN.: JOHN TATOULIS
OYN.: CAROLINE GOODALL, RUSSELL CROWE
‘Gümüş Eyer’, Mitchell’in, kızı İndi için aldığı Thowra adındaki muhteşem atı ve birlikte yaşadıkları maceraları anlattığı öyküsünü yazma sürecini ekranlara yansıtıyor. Mitchell’in öyküsünde, adı verilmeden “bir adam” olarak anlatılan kişi, bu ata sahip olmak tutkusu ve onu ehlileştirme isteğiyle yanıp tutuşuyor.
AYNA
(7 yaş üstü)
CNBC-E 21.00
YÖN.: CAFER PANAHI
OYN.: MINA MOHAMMAD KHANI, KAZEM MOJDEHI
Okuldan çıktığında her zamanki yerde kendisini bekleyen annesini göremeyen küçük Mina, tam olarak adresini bilemese de evine dönmeye kararlıdır. Otobüse biner ve son durağa geldiğinde yanlış yöne gitmiş olduğunu anlar. Evini bulmasında ona yardım edecek kişi ise iyi niyetli bir sürücü olacaktır.
AFACAN DENNİS
(Genel izleyici kitlesi)
SAMANYOLU 21.30
YÖN.: NICK NOLTE
OYN.: WALTER MATTHAU, MASON GAMBLE
Dennis, akla gelmez yaramazlıklar yapan altı yaşında bir afacandır. Öyle ki bulunduğu yerde kargaşa olmaması mümkün değildir. George Wilson ve karısı Martha ise Dennis’lerin komşusudur. Bu komşuluk, onlar için aynı zamanda aksilikler ve kazalarla dolu bir sürü talihsizliğin de sebebi demektir.
Alıntı ile Cevapla
  #13  
Okunmamış 06-10-2006, 02:45 PM
Herkul
Standart [bugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var]

[Linkler için 10 saniyede ücretsiz üyelik... ]


80 GÜNDE DEVR-İ ALEM
(Genel izleyici)
SHOW 22.00
YÖN.: FRANK CORACI
OYN.: JACKIE CHAN, STEVE COOGAN
Phileas, Londra Kulübü’nde dünyanın çevresini 80 günde dolaşabileceğine dair bir iddiaya girmiştir. Yolculukları sırasında değişik ülkelere uğrayacak ikili, 19. yy’ın tanınmış figürleriyle karşılaşacaklardır. İddia sonucu yaptıkları bu yolculuk, kimi zaman bir kaçışa dönüşür.
HARD BOILED
(7+)
CNBC-E 22.00
Aksiyon filmlerinin ustası John Woo’nun ABD’ye gitmeden önce çektiği son Hong Kong yapımı filmi "Hard Boiled" kenti korkuya boğan mafya örgütüne karşı savaşan bir polis memurunun maceralarını anlatıyor.
KARA KÖPEK
(Şiddet içerir)
TGRT 21.15
YÖN.: KEVIN HOOKS
OYN.: PATRICK SWAYZE, RANDY TRAVIS
40 tonluk bir TIR, aynı zamanda ölümcül bir silahtır. Tecrübeli kamyon şoförü Jack Crews, TIR’ın böylesi büyük bir potansiyele sahip olduğunun farkındadır. O bunu bir fırsata dönüştürmeye karar verir. Kısa yoldan emekliye ayrılmak isteyen Jack’in yapması gereken son bir şey vardır.
KURŞUN
(Şiddet içerir)
TV8 22.00
YÖN.: RUSSELL MULCAHY
OYN.: DENZEL WASHINGTON, JOHN LITHGOW
Bir yandan polislik yapıp geceleri hukuk fakültesine devam eden Nick Styles’in hayatı Los Angeles’ın arka sokaklarında Blake adında sapık bir katili bir rehineyi öldürmek üzereyken yakalaması ile değişir. Olay amatör bir kameraman tarafından görüntülenince Nick bir gecede şöhret olur.
Alıntı ile Cevapla
  #14  
Okunmamış 11-10-2006, 03:57 PM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

FİDYE - TGRT 21.15
YÖN.: RON HOWARD
OYN.: MEL GIBSON, RENE RUSSO
Zengin bir işadamının oğlu kaçırılır ve çok yüklü bir fidye istenir. Kaçıranların çok tecrübeli olmalarından şüphelenen baba, parayı vermekten vazgeçer. Parayı, kaçıranları bulan kişiye vermeyi vaat eder ve müthiş bir takip başlar. Bu takipte en çok yıpranacak olan yine iyiler olacaktır.
GİZLİ SAVUNMA - CNBC-E 22.15
YÖN.: JACQUES RIVETTE
OYN.: S. BONNAIRE, J. RADZIWILOWICZ
Öldürülen babasının katilini bulduğuna inanan Paul, intikam almaya kararlıdır ve kana kan düsturuna göre bu intikam sadece cinayet yoluyla alınabilir. Vaktini laboratuarda geçiren tıbbî araştırmacı ablası Sylvie ise onu korumak için silahı eline alarak, intikam planını onun adına uygulamaya koyar.
GÜVENLİKÇİ - TV8 22.30
YÖN.: DEAN RUSU
OYN.: JALAH MERHI, OLIVIER GRUNER
Güvenlik görevlisi Ray Stanton, mutlu bir evliliği olan ve işini de çok seven bir adamdır. Onun çalıştığı süre içinde bankada kayda değer hiçbir olay olmamıştır. Derken bir gün, başlarında Adrian Kaminski adlı bir adam olan silahlı soyguncular bankayı basar ve Ray dahil pek çok kişiyi rehin alır.
PASİFİK - SHOW TV 01.00
YÖN.: ALAIN CORNEAU
OYN.: THIERRY LHERMITTE, PATRICK TIMSIT
1914 yılında İngiliz Donanması’nın başarılı askeri yüzbaşı Alfred de Morsac, Tahiti’ye, ordaki yerlileri kraliçenin ordusuna katılmaya ikna etmek üzere gönderilir. O sıralarda adaya Fransız komutan Lefebvre hakimdir ve uyguladığı katı yönetim rejimiyle yerli halka korku salmaktadır.
Alıntı ile Cevapla
  #15  
Okunmamış 12-10-2006, 10:28 AM
Herkul
Standart Cevap: BugÜn Televİzyonda Hangİ Fİlmler Var?

ON BEŞ DAKİKA - TGRT 21.15
YÖN.: JOHN HERZFELD
OYN.: ROBERT DE NIRO, EDWARD BURN
Her şey New York’ta işlenen bir çift cinayetle başlar. Ancak asıl öykü, cinayet gerçeğinden çok bu gerçeği kimin kontrol ettiğiyle ilgilidir. Robert Hawkins, özel bir televizyon kanalının, izlenme rekorları kıran programının sunucusudur. Program kısa süre sonra şov olmaktan çıkacaktır.
GÜMÜŞ ŞEHİR - CNBE-E 22.00
YÖN.: JOHN SAYLES
OYN.: CHRIS COOPER, RICHARD DREYFUS
Bir senatör oğlu olan; ancak parlak bir zekâya sahip olduğu söylenemeyecek vali adayı Dicky Pillager’ın oltasına, reklam filmi çekimi sırasında bir ceset takılınca seçim kampanyası tehlikeye girer. Bir komplodan şüphelenen menajeri, olayı araştırması için eski gazeteci Danny O’Brien’ı tutar.
AKŞAMIN RENGİ - TV8 22.30
YÖN.: STEVE STAFFORD
OYN.: ELLEN BURSTYN, MARTIN LANDAU
Max Loeb, klasik resim eğitimi almış, yaşlanmakta olan bir ressamdır. Kırk yıldır, mükemmel bir portre yapmanın sırrının peşinde koşan sanatçı, tablolarında bu mükemmelliği bir türlü yakalayamamanın sıkıntısını taşır. Fakat hiç beklemediği bir günde gerçek ilhamın ne olduğunu keşfedecektir.
Alıntı ile Cevapla
Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler
Stil


Bugün Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bugün Televizyonda Hangi Filmler Var? konusu, EĞLENCE VE BİLGİ REHBERİM/Tavsiye Edeceğiniz Yayınlar bölümünde tartışılıyor .
Gündemden Başlıklar

Konu Kategori
Evden eve nakliyat Liseler & Üniversiteler
Şehir ve Firma Rehberi Tatil ve Oteller
Tatil ve Oteller Seo

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:26 PM.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.3.2
Tynt Script Sponsored by Information Technology Salary
Bütün Hakları Saklıdır 2005-2011 Rehberim.net