Rehberim

En İyi Qwerty Klavye Telefonlar

CEP TELEFONU REHBERİM bölümü Telefon Markaları / En İyi Qwerty Klavye Telefonlar konusu gösteriliyor Özet:En İyi Qwerty Klavye Telefonlar Hangileri, En Iyi Qwerty Klavyeli Kameralı Telefonu, En Kullanışlı Qwerty Telefon, Qwerty Klavyeye Sahip En ...

Go Back   Rehberim > CEP TELEFONU REHBERİM > Telefon Markaları

En İyi Qwerty Klavye Telefonlar

Açılış Sayfam Yap Reklam Kayıt ol Konuları Okundu Kabul Et

Sponsorlu Bağlantılar

Seo Seçenekler Stil
Okunmamış 20-04-2011, 02:30 PM
Cortez
Standart En İyi Qwerty Klavye Telefonlar

En İyi Qwerty Klavye Telefonlar Hangileri, En Iyi Qwerty Klavyeli Kameralı Telefonu, En Kullanışlı Qwerty Telefon, Qwerty Klavyeye Sahip En İyi Telefonlar

Nokia N97

Değerlendirme: Klavyeli mobil telefonların en iyisi.

Klavye özellikleri: Mükemmel tasarımlı ve pratik bir 5 yön butonunu içinde barındıran kullanımı kolay klavye.

Diğer özellikler: Açısı ayarlanabilen dokunmatik ekran (3,5 inç), WLAN, HSPA, 5 megapiksel kamera, müzikçalar, 32 GB dahili telefon belleği (microSD ile arttırılabilir), Bluetooth, USB, 4 bant GSM, Symbian S60 5th Edition işletim sistemi, mobil Quickoffice, Push-Mail desteği, Ücretsiz Ovi Maps'a sahip GPS.

Fiyat: 720$ + KDV

LG GW620

Değerlendirme: Az sayıdaki dokunmatik ekranlı ve klavyeli Android telefonundan biri.

Klavye özellikleri: 5 sıralı geniş klavye

Diğer özellikler: Rezistif dokunmatik ekran (3 inç), Android 1.5 işletim sistemi (2.X'e güncellenebilir), dayanıklı pil ömrü, otofokus ve led aydınlatmalı 5 megapiksel kamera, MP3 çalar (jak çıkışlı), WLAN, HSPA.

Fiyat: 480$ + KDV

Nokia 5730 XpressMusic

Değerlendirme: Hem müzik telefonu hem de klavyeli.

Klavye özellikleri: Mat bir yüzeye sahip sürgülü klavyesi mevcut. Klavye gizlenerek standart cep telefonu klavyesi kullanılabiliyor.
Diğer özellikler: 2,4 inç ekran (dokunmatik özelliği yok), Symbian S60 3rd Edition işletim sistemi, 3,2 megapiksel kamera, GPS, kaliteli MP3 çalar (jak çıkışlı), 8 GB hafıza kartı beraberinde geliyor.

Fiyat: 340$+ KDV

Samsung B3410

Değerlendirme: Dokunmatik ekranlı ve fiyatı oldukça düşük.

Klavye özellikleri: Yeterli büyüklükte ve avuç içine uygun gizlenebilir klavyeye sahip.

Diğer özellikler: 2,6 inç rezistif dokunmatik ekran, Touch Wiz arabirimine sahip kişiselleştirilebilir işletim sistemi, 2 megapiksel kamera, MP3 çalar (jak çıkışı bulunuyor), arttırılabilir hafıza (microSD), sosyal ağlar için Widget'ler (Facebook, Twitter vs.), EDGE, 4 bant GSM.

Fiyat: 210$ + KDV

Nokia N97 Mini

Değerlendirme: N97'nin ucuz ve küçük boyutlu kardeşi.

Klavye özellikleri: Gizlenebilir klavye mevcut fakat N97'deki 5 yön butonu bulunmuyor. Bu nedenle tuşlar arasındaki boşluk daha fazla.

Diğer özellikler: Açısı ayarlanabilir 3,2 inç dokunmatik ekran, S60 5th Edition işletim sistemi, WLAN, HSDPA, 5 megapiksel kamera, MP3 çalar, Radyo, ücretsiz Ovi Maps'a sahip GPS.

Fiyat: 560$ + KDV

Samsung B7610 Omnia Pro

Değerlendirme: Windows severler için geniş tasarımlı Samsung modeli.

Klavye özellikleri: Rakamlar ve harflere ayarlanabilir sürgülü klavye.

Diğer özellikler: AMOLED dokunmatik ekran (3,5 inç), WLAN, HSDPA, GPS, 5 megapiksel kamera, arttırılabilir hafıza (microSD), 4 bant GSM, Samsung Touch Wiz 2.0 arabirimli Windows Mobile 6.5 işletim sistemi.

Fiyat: 410$ (Yurtdışı satış fiyatı)

Nokia E72

Değerlendirme: İyi donanımlara sahip ince bir Nokia modeli.

Klavye özellikleri: Ekranla birlikte ön tarafta kompakt bir klavyesi bulunuyor. Küçük boyutlu tuşlarından ötürü parmakları büyük olan kullanıcılar pek rahat kullanamayabilir.

Diğer özellikler: 2,36 inç küçük ekran (dokunmatik özelliği yok), Symbian S60 3rd Edition işletim sistemi, dil desteği, WLAN, HSPA, 5 megapiksel kamera, Radyo, jak çıkışlı MP3 çalar, GPS, QuickOffice, Microsoft Exchange üzerinden Push-Mail desteği.

Fiyat: 440$ + KDV

Samsung B7620 Giorgio Armani

Değerlendirme: Gösterişe önem veren iş uzmanları için multimedya telefonu.

Klavye özellikleri: Büyük boyutlu tuşlara sahip kızaklı klavyesi gayet kullanışlı.

Diğer özellikler: Rezistif dokunmatik ekran (3,5 inç), Windows Mobile 6.5, WLAN, HSDPA, GPS, 5 megapiksel kamera ve görüntülü konuşma için ön tarafta ikinci kamera, MP3 çalar, radyo, 800 Mhz işlemci, arttırılabilir hafıza (microSD), 4 bant GSM.

Fiyat: 675$ (Yurtdışı satış fiyatı)

Sony Ericsson Xperia X1

Değerlendirme: Sony Ericsson'un şık bir Windows sistemli telefonu

Klavye özellikleri: Oldukça şık, gizlenebilir ve kıvrımlı metal klavye, basık tasarlanmış tuşlar gayet akıcı şekilde kullanılıyor.

Diğer özellikler: 3 inç dokunmatik ekran, Windows Mobile 6.1 işletim sistemi, mobil ofis yazılımları, Push-Mail desteği, 3,2 megapiksel kamera, MP3 çalar, GPS, HSPA, WLAN, 4 bant GSM.

Fiyat: 375$ (Yurtdışı satış fiyatı)

HTC Touch Pro 2

Değerlendirme: Dizüstü stilinde pahalı bir iş sınıfı modeli.

Klavye özellikleri: Gizlenebilir, kullanımı kolay klavye. Ekran açısı ayarlanabiliyor.

Diğer özellikler: 3,6 inç dokunmatik ekran, HTC Sense arabirimine sahip Windows Mobile 6.5 işletim sistemi, mobil ofis yazılımları, Push-Mail desteği desteği, 3,2 megapiksel kamera, MP3 çalar, GPS, HSPA, WLAN, 4 bant GSM

Fiyat: 770$ + KDV
Sponsorlu Bağlantılar